Studniówka w Zespole Szkół im. prof E. Chroboczka w Szubinie

????????????????????????????????????

Dnia 24 stycznia 2020r. w Pałacu Młodocin odbyła się Studniówka Klasy IV Technikum Zespołu Szkół im. prof. Emila Chroboczka w Szubinie. Ten szczególny wieczór rozpoczęli przemową:  Klaudia Kuźniak oraz Eryk Ostrowski.

W imieniu całej klasy na ręce pani Dyrektor Alicji Jaśkowiak, wychowawcy pani Anety Szudy oraz przybyłych nauczycieli, uczniowie złożyli podziękowania i kwiaty za ciężką pracę i włożony wkład w edukowanie uczniów. Głos oddano dyrektor szkoły pani Alicji Jaśkowiak, która dokonała oficjalnego otwarcia studniówki słowami: „Poloneza czas zacząć…” Nie zabrakło również toastu za pomyślne zdanie matury. Pani dyrektor Alicja  Jaśkowiak wraz z prymusem kadetem Pawłem Mellerem poprowadziła poloneza a tuż za nimi wychowawczyni klasy pani Aneta Szudy w parze z Mikołajem Wiśniewskim i pozostali uczniowie.

Kolejnym punktem programu były wspólne zdjęcia grupowe, po których uczniowie rozpoczęli wspólną zabawę.

Około godziny 23:00 przyszedł czas na wspólne obejrzenie filmu prezentującego dzieje klasy na przełomie 4 lat, wykonanego przez uczniów klasy. Potem na Sali pojawił się pyszny tort, z napisem „Studniówka 2020”. Wszyscy we  wspaniałym humorze  i z uśmiechem na twarzy bawili się do białego rana. Zdaliśmy kolejny egzamin pokazując, że  potrafią się świetnie bawić. Doskonała organizacja zabawy zapewni wiele wspaniałych wspomnień na długie lata.

W imieniu całej klasy, chcielibyśmy podziękować wszystkim nauczycielom, rodzicom którzy zaszczycili nas swoją obecnością w tym ważnym dla nas dniu. Szczególne podziękowania należą się także nauczycielowi Wychowania Fizycznego, pani Dorocie Adamczewskiej pod której okiem opanowaliśmy Poloneza do perfekcji.
Ponadto dziękujemy naszym sponsorom tj.:  Pepsi Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o oraz firmie P.W. Lechpol sp. z o.o. których wkład pozwolił uświetnić naszą uroczystość.
Na końcu chcielibyśmy podziękować panu Łukaszowi Koniecznemu (Dj Koniu) za oprawę muzyczną oraz panu Leszkowi Jaśkowiakowi za utrwalenie tego wieczoru na zdjęciach.

Zespół Szkół im. prof Emila Chroboczka w Szubinie