Sukces Stefana Grzegorka w Łodzi

W dniach 27-30 sierpnia 2020 roku odbyły się XXI Otwarte Mistrzostwa Łodzi w Tenisie Ziemnym, w których wystąpił Stefan Grzegorek. W singlu w kategorii 60+ zajął II miejsce zdobywając srebrny medal. W drodze do finału wygrał z Jerzym Kopczyńskim 2:0 (6:1, 6:2); Jacka Bobka 2:0 (6:2, 6:2), w półfinale wygrał z Krzysztofem Kuzdzial 2:0 (6:4, 6:4). W finale przegrał z Markiem Gutjar 0:2 (0:6; 3:6).

W grze podwójnej w kategorii 50+ w parze z Markiem Gutjerem zdobyli złoty medal. W drodze do finału pokonali pary: Andrzej Konitzer/Jacek Kotlarczyk 2:0 (6:1, 6:1), następnie parę Tomasz Jelinek/Jerzy Kopczyński  2:0 (6:2, 6:3). W finale wygrali z parą Marek Karski/Jacek Kozłowski  2:0 (6:1, 6:2). Gratulujemy.

tekst: Zbigniew Kubisz

zdjęcia: nadesłane