Świąteczna zabawa w Centrum Handlowym RONDO

W piątek 13 grudnia 2019 roku w Centrum Handlowym RONDO rusza świąteczna zabawa, w ramach której, w podziękowaniu za zakupy dokonane w RONDZIE, klienci otrzymają w prezencie pluszowe renifery. Zabawa potrwa do niedzieli 22 grudnia.

Pluszowe rudolfy czekają na nowy dom! W dniach 13-22 grudnia odwiedź Centrum Handlowe RONDO i weź udział w akcji z pluszakami w roli głównej. Są dwa sposoby na zdobycie upominku:

  • sposób na małego renifera: zrób zakupy za minimum 100 złotych w CH RONDO (na jednym paragonie, z wyłączeniem zakupów w hipermarkecie), pobierz aplikację Viuu (z Google Play lub App Store), skanuj naklejki z reniferem na terenie galerii i działaj według instrukcji. Gdy znajdziesz 5 ukrytych reniferów, pobierz specjalny kupon w aplikacji Viuu i zgłoś się z paragonem po odbiór małej maskotki do Punktu Obsługi Akcji;
  • sposób na dużego renifera: zrób zakupy za minimum 300 złotych w CH RONDO (na maksymalnie trzech paragonach, w tym minimum 200 złotych wydane na terenie galerii), okaż paragony w Punkcie Obsługi Akcji i odbierz dużego renifera.

Liczba nagród jest ograniczona. W puli mamy ponad 1200 upominków!

„Urocze renifery zawitają do CH RONDO! Zapraszamy do RONDA po nowego przyjaciela do przytulania. Przez dziesięć dni czeka na Was ponad 1200 pluszaków w podziękowaniu za zakupy w naszym Centrum. Wystarczy, że zrobisz zakupy za minimum 100 złotych i weźmiesz udział w zabawie polegającej na poszukiwaniu specjalnych naklejek lub wydasz 300 złotych w CH RONDO, a Twoje dziecko wróci do domu z pluszowym Rudolfem” – mówi Lena Kosiorek, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Regulamin akcji jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji. Akcja trwa w dniach 13-22 grudnia w godzinach 12.00-19.00.

Orchidea PR – Monika Paduch