Świetne wyniki kolarzy SKRY Paterek IT – Ros Team

16.08.2020 odbyły się zawody w Pobiedziskach w ramach Gogo lMTB. Runda, na której przyszło rywalizować wyglądała trochę jak wydłużone XC, ale bez spektakularnych trudności technicznych i stąd nazwa ,,Kryterium Leśne”, zaczerpnięte z tradycji wyścigów szosowych. Do pokonania były 3 lub 6 rund.
Wyzwanie podjął Adam Ciesielski oraz Maciej i Krzysiek Dudkiewicz. Niestety Adama dopadł straszny pech, tuż po starcie, pęka amortyzator i przelatuje przez kierownicę roweru. Na szczęście nie doznał żadnych obrażeń. Pozostała tylko złość, bo to kolejne zawody z defektem sprzętu. Niemniej głowa do góry!
Natomiast piękną niespodziankę sprawił Maciej, który w swojej kategorii zajmuje 1 miejsce, w open 21. Jest to bardzo utalentowany młody człowiek, u którego obserwujemy szybki progres. Trzymamy kciuki za jego rozwój sportowy i gratulujemy.
Krzysiek natomiast zajmuje 42 m. w open i 16 w kat. Również gratulujemy!
Tego samego dnia odbyły się zawody Super Prestige w Grójcu. Jest to cykl wyścigów szosowych organizowanych przez Źyrardowskie Towarzystwo Cyklistów.
Nie zabrakło tam naszego reprezentanta Rafała Janickiego który zajął 21 m. w kat.
W zeszłym tygodniu Rafał również wystartował w Gniewie na Qark Bikes II Gniewski maraton MTB na bardzo technicznej trasie zajmując 17 m. w open i 6 w kat.
Gratulujemy i czekamy na kolejne zawody.
Skra Paterek