Tarcza Antykryzysowa – webinar z ekspertem ZUS

Już w najbliższy poniedziałek, 11 maja 2020 roku, o godzinie 12.00, odbędzie się webinar z ekspertem ZUS na temat wsparcia przedsiębiorców w ramach tzw. tarczy antykryzysowej. Organizatorem przedsięwzięcia jest toruński oddział ZUS oraz Izba Przemysłowo – Handlowa w Toruniu.

Webinar jest bezpłatny. Potrwa około półtorej godziny i będzie składał się z dwóch części. Najpierw ekspert ZUS zaprezentuje informacje na temat wsparcia przedsiębiorców w ramach przepisów tzw. tarczy antykryzysowej, a potem będzie sesja pytań i odpowiedzi.  W trakcie internetowego szkolenia eksperci będą odpowiadać na pytania związane ze zwolnieniem z opłacania składek, świadczeniem postojowym dla osób prowadzących działalność gospodarczą, a także dla osób wykonujących umowy cywilnoprawne.Naszych ekspertów będzie można także zapytać o ulgi w opłacaniu składek bez opłaty prolongacyjnej- informuje Krystyna Michałek, rzecznik regionalny ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

Warto już teraz wysłać swoje pytania na maila pod adres wankiewicz@iph.torun.pl. Na pytania przesłane drogą mailową będziemy odpowiadać w pierwszej kolejności. Pytania muszą dotyczyć tematyki spotkania, przyjmujemy je do poniedziałku 11 maja br. do godz. 9.00.– dodaje rzeczniczka.

Aby wziąć udział w szkoleniu online wystarczy się na nie internetowo zapisać.Więcej informacji pod linkiem: https://www.iph.torun.pl/pl/wydarzenia/webinar-z-zusem-ulgi-dla-przedsi%C4%99biorc%C3%B3w-oferowane-w-ramach-tarczy-antykryzysowej

Przed spotkaniem zapisani uczestnicy otrzymają link do webinarium, które odbędzie się na platformie WEBEX. Zachęcamy do wcześniejszego pobrania oprogramowania celem łatwiejszego dostępu.

Krystyna Michałek – Rzecznik Regionalny ZUS Województwa Kujawsko-Pomorskiego

zdjęcie ilustracyjne