Tęczowe nowe wyposażenie

Dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Nakle nad Notecią mają powody do radości. W środę, 12 lutego 2020 r. oficjalnie przekazano do użytku nowy sprzęt, który dzięki nieocenionemu zaangażowaniu Pana Wiesława Kominiaka, pracownika firmy Frightliner PL, a prywatnie dziadkowi 5-letniej Magdy z przedszkola „Tęczowe Wzgórze”, udało się zakupić do sali zabaw tzw. „pomarańczówki”.
– Cieszy nas to, że nasza „pomarańczówka” została doposażona – mówiła podczas uroczystości Pani Halina Lubiszewska, dyrektor ZSP nr 3 w Nakle n. Not. – A jeszcze bardziej cieszy nas to, że znalazł się człowiek, który pomyślał o nas i pozyskał pieniądze na zakup tego pięknego sprzętu, który będzie służył naszym dzieciom. Za pana bezinteresowną pomoc i wielkie serce serdecznie dziękujemy – dodała.
Przypomnijmy, iż w ramach programu wolontariatu #Najsilniejsi z # pomocą, firma Freightliner PL pomogła Przedszkolu nr 1 „Tęczowe Wzgórze” w Nakle n. Not. doposażyć i przystosować salę zabaw tzw. „pomarańczówkę”.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Panu Wiesławowi Kominiakowi za pomoc w pozyskaniu blisko 4000 zł, a „Najsilniejszym” za okazane serce.

tekst: Marta Podemska
zdjęcia: Dariusz Górzyński