Tragiczny w skutkach wypadek na trasie S-10 pod Toruniem

1248

Dzisiaj (25.01.2021 roku) na trasie S-10 doszło do wypadku drogowego. Po zderzeniu 3 samochodów osobowych i dwóch ciężarowych zginęła jedna osoba a cztery kolejne trafiły do szpitala. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia oraz proszą świadków o kontakt.

Dzisiaj (25.01) krótko przed godz. 9:00 na trasie S-10 (8 km trasy, około 3 km od wjazdu na autostradę) doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów toruńskiej drogówki wynika, że volvo V70 jadąc od strony autostrady podczas wyprzedzania zderzyło się czołowo z jadącym z przeciwka ciężarowym renault masterem. Następnie volvo uderzyło w opla insignię jadącego za renault oraz volkswagena caddy i mercedesa actrosa. Volkswagen i mercedes jechały w kierunku Bydgoszczy (w tym samym kierunku co volvo). W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierujący volvo. Funkcjonariusze ustalają teraz jego tożsamość. 4 kolejne osoby trafiły do szpitali.

Przebieg, okoliczności i przyczyny tego wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. 47 754 26 07 lub 112.

KMP Toruń