Tragiczny wypadek na krajowej 10 w Cierpicach

Wczoraj, 21 czerwca 2024 roku po godz. 17:00 na Stanowisko Kierowania Komendy Miejskiej PSP w Toruniu wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym do jakiego doszło na drodze krajowej nr 10 w miejscowości Cierpice.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący w kierunku Torunia 74-letni kierowca mitsubishi, z nieznanych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i najpierw uderzył w jadącego z naprzeciwka dostawczego fiata, którym kierował 62-latek, a potem uderzył czołowo w jadącą toyotę – przekazuje sierż. sztab. Sebastian Pypczyński z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

W wypadku śmierć poniósł 36-letni mężczyzna, kierujący toyotą. Jadący tym autem 28-letni pasażer, jak i kierujący mitsubishi zostali przetransportowani do szpitali na szczegółowe badania. – Pozostali uczestnicy zdarzenia nie doznali poważniejszych obrażeń – dodaje rzecznik toruńskich policjantów.

Droga krajowa na tym odcinku była całkowicie zablokowana. Przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku wyjaśniają policjanci z Torunia pod nadzorem prokuratora.

 

 

opracował: Dariusz Wojciechowski

zdjęcie: KMP w Toruniu