Trampkarze Czarnych Nakło wygrali z Szubinianką Szubin

Dzisiaj, 5 września 2019 roku na stadionie miejskim rozegrano mecz mistrzowski trampkarzy sezonu 2019/2020, w którym Czarni Nakło podejmowali Szubiniankę Szubin. Mecz był bardzo ciekawy, obfitujący w sytuacje podbramkowe, a kibice obejrzeli siedem bramek. Na prowadzenie wyszli piłkarze Czarnych po bramce Brajana Dorsz w 20 minucie meczu. Piłkarze Szubinianki doprowadzili do wyrównania po bramce Filipa Borowskiego w 35 min. Po przerwie ponownie na prowadzenie wyszli piłkarze Czarnych po ładnej bramce z rzutu wolnego w Szymona Karamuckiego w 47 min. Długo jednak nie cieszyli się z prowadzenia, bowiem w zamieszaniu podbramkowym bramkę wyrównującą zdobył w 59 min. Krzysztof Kozarewicz. Dziesięć minut później na prowadzenie wyszli piłkarze Szubinianki po rzucie wolnym wykonanym przez Jakuba Sala. Po utracie bramki trampkarze Czarnych zaatakowali i za sprawą Martina Dycha najpierw wyrównali w 68 min., a po bramce w 72 min. wyszli na prowadzenie. Ostatnie minuty meczu to przewaga gości, jednak rezultat nie uległ zmianie.

Czarni Nakło – Szubinianka Szubin  4:3  (1:1)

Czarni Nakło zagrali w składzie: Kowalski Hubert, Górecki Fabian, Karamucki Szymon, Musiał Igor, Dych Martin, Matysiak Fabian, Żygowski Fabian, Waniak Radosław, Dorsz Brajan, Chojnacki Alan, Zakrzewski Przemysław. Zawodnicy rezerwowi: Augustyn Piotr, Witkowski Szymon, Urban Jakub, Kulik Jakub.

Szubinianka Szubin zagrała w składzie: Czerwiński Igor, Sala Jakub, Wojciechowski Kacper, Zgórski Piotr, Berka Szymon, Kozarewicz Krzysztof, Tomaszewski Michał, Borowski Filip, Adamowski Adam, Sobański Adam, Wiśniewski Mateusz. Rezerwowi zawodnicy: Patyk Robert, Behnke Adam, Szopek Alan, Kubiak Tymon.

tekst i zdjęcia: Zbigniew Kubisz