Trwa konkurs na pocztówkę!

„Moja pocztówka z Ekomuzeum Doliny Noteci” to motyw przewodni ogłoszonego przez Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” wakacyjnego konkursu plastycznego, w którym prace składać można jeszcze do 13 września 2019 r.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie pocztówki (format: 10 cm x 15 cm), która ukazywać będzie walory przyrodnicze, kulturowe lub historyczne Doliny Noteci, bądź miejsca warte odwiedzenia oraz różnorodne formy spędzania czasu w Dolinie Noteci.

Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku od 5 do 13 lat, będących mieszkańcami powiatu nakielskiego. Szczegóły w Regulaminie Konkursu dostępnym na stronie: www.krajna-paluki.cna.org.pl.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: hulajnoga, zestaw gier planszowych, bezprzewodowy głośnik!

Uroczyste wręczenie nagród połączone z prezentacją prac konkursowych odbędzie się 19 września br. o godzinie 16:00 w Nakielskim Ośrodku Kultury im. Zygmunta Kornaszewskiego w Nakle nad Notecią. Podczas rozdania nagród odbędzie się pokaz iluzji w wykonaniu Damiana Spętanego – uczestnika telewizyjnego programu „Mam Talent”. Wstęp na pokaz jest bezpłatny dla wszystkich dzieci i ich opiekunów.

Monika Żydek – Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”