Trzecie miejsce kadetów NTS Trójka Nakło w Malborku

Kadeci pojechali na turniej do Malborka w dniu 12 grudnia br. bez zmienników grając  cały czas „gołą szóstką”. Brak gier w tym sezonie był bardzo widoczny. Mecz z Malborkiem rozpoczął się porażką w pierwszym secie 25:16. W drugim NTS powalczył, ale ostatecznie przegrał 25:23. Drugim przeciwnikiem była KaEmKa Starogard Gdański. Dobry początek (4:0, 8:4) niestety nie przełożył się na dalszą część seta. Nakło traciło punkty seryjnie przegrywając do 13 i 11. Mecz z Lęborkiem był wyrównany, ale też przegrany. Tym razem do 20 i 22. Niecodzienna formuła turnieju sprawiła, że w meczu o 3 miejsce NTS rywalizował znów z Lęborkiem. Tym razem nakielanie byli lepsi i wygrali 2:1.