Trzy zdarzenia drogowe na drodze S-5 w Rynarzewie

Wczoraj, 20 stycznia 2022 roku na drodze S-5 w Rynarzewie doszło do trzech zdarzeń drogowych.

Pierwsze z nich miało miejsce około godz. 16:00. Kierujący samochodem osobowym marki renault megane nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego uderzył w barierę energochłonną. Kierujący pojazdem oddalił się z miejsca zdarzenia. Policja prowadzi w tej sprawie czynności wyjaśniające.

Drugie zdarzenie miało miejsce około godz. 18:20. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że kierująca samochodem osobowym marki mazda 48-letnia mieszkanka Bydgoszczy nie dostosowała prędkości pojazdu do warunków panujących na drodze i uderzyła w barierę energochłonną, a następnie w mazdę uderzyło inne auto, którego kierowca także oddalił się od miejsca zdarzenia. I w tym przypadku Policja prowadzi czynności wyjaśniające.

Trzecie zdarzenie drogowe miało miejsce około godz. 20:25. W tym przypadku również kierujący samochodem osobowym marki jeep 43 letni mieszkaniec Bydgoszczy nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego uderzył w barierę energochłonną, odbił się i uderzył w naczepę pojazdu marki peugeot służby drogowej. Sprawca został ukarany mandatem.

tekst opracował: Zbigniew Kubisz

zdjęcia: OSP Rynarzewo