Turniej minisiatkówki chłopców AMAN Mini Volley Cup

636

W piątek 25 października 2019 roku zapraszamy na turniej minisiatkówki. AMAN MINI VOLLEY CUP to turniej skierowany dla chłopców z rocznika 2009 i młodszych grających w kategorii „dwójek” oraz dla chłopców z rocznika 2008 i młodszych, którzy zagrają w kategorii „trójek”.

Początek gier o godzinie 12:30. Wpisowe do turnieju wynosi 10 zł od zgłoszonego zawodnika. Organizator zaplanował nagrody dla najlepszych trzech drużyn w każdej kategorii.
Zgłoszenie do turnieju należy wysłać na adres: aciud2@wp.pl podając liczbę zgłoszonych zespołów oraz dane do rachunku i numer telefonu kontaktowego do opiekuna/ów zespołu. Termin zgłoszeń upływa w dniu 23.10.2019r. Dzień później, w sobotę 26 października AMAN MINI VOLLEY CUP będzie skierowany dla chłopców z rocznika 2007 i młodszych czyli dla kategorii „czwórek”. Początek turnieju zaplanowano od godz. 11:00. Wpisowe do turnieju wynosi 10 zł od zgłoszonego zawodnika. Organizator zaplanował nagrody dla najlepszych trzech drużyn.
Zgłoszenie do turnieju należy wysłać na adres: aciud2@wp.pl podając liczbę zgłoszonych zespołów oraz dane do rachunku i numer telefonu kontaktowego do opiekuna/ów zespołu. Termin zgłoszeń upływa w dniu 23.10.2019r.

Szczegóły dotyczące systemu oraz układu gier na turnieju podamy po wpłynięciu zgłoszeń drużyn.

NTS Trójka Nakło