Turniej Par Brydża Sportowego z Okazji Dnia Kobiet

W dniu 7 marca 2020 roku (sobota) o godzinie 10:00 w sali przy strzelnicy szkolnej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Nakle nad Notecią odbędzie się Turniej Par Brydża Sportowego z okazji Dnia Kobiet organizowany przez Klub Żołnierzy Rezerwy-LOK w Nakle nad Notecią.

Wpisowe 10 zł od osoby. Zbiórka zawodników o godzinie 9:45.

Pary nie może tworzyć dwóch zawodników zgłoszonych do rozgrywek na poszczególnych szczeblach Drużynowych Mistrzostw Polski prowadzonych przez Polski Związek Brydża Sportowego w sezonie 2020/2021.

Będzie to pierwszy turniej z Cyklu turniejów Par Brydża Sportowego, które zorganizuje  Klub Żołnierzy Rezerwy-LOK w Nakle nad Notecią w 2020 roku. Kolejny zaplanowano na 9 maja, kiedy to zostaną rozegrane zawody z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Cykl turniejów zakończy się IX Niepodległościowym Turniejem o puchar Prezesa Klubu Żołnierzy Rezerwy LOK w Nakle nad Notecią, który odbędzie się 7 listopada br. W tym dniu nastąpi uroczyste podsumowanie zmagań sportowych. Zawodnicy otrzymają dyplomy, puchary oraz nagrody. Patronat nad cyklem turniejów objął Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią Sławomir Napierała.

Więcej informacji o wydarzeniu można uzyskać u Prezesa KŻR LOK w Nakle nad Notecią mjr rez. Jana Nowakowskiego tel. 607 145 407.

Michał Krzoska