Turniej piłkarski „Pod skrzydłami Orła” o Puchar Burmistrza Kcyni

Wczoraj, 23 sierpnia 2020 roku na Stadionie Miejskim w Kcyni odbył się turniej piłkarski „Pod skrzydłami Orła” o Puchar Burmistrza Kcyni w kategorii wiekowej „młodzik”. Do rywalizacji przystąpiły ostatecznie trzy zespoły: Czarni Nakło, Orzeł Kcynia I oraz Orzeł Kcynia II. Zawody odbyły się na boisku o odpowiednich wymiarach dla „młodzika”, systemem „każdy z każdym”, drużyny liczyły po 9 zawodników (8+1), mecze trwały 30 minut. Rywalizacja przebiegła spokojnie, w sportowej atmosferze, a cały turniej stał na wysokim poziomie. Przybyłych gości przywitał Prezes MLKS „Orzeł”, życząc wszystkim zawodnikom udanej zabawy oraz powodzenia.
Wyniki meczów:
Orzeł Kcynia I – Czarni Nakło  1:1
Czarni Nakło – Orzeł Kcynia II   4:1
Orzeł Kcynia I – Orzeł Kcynia II    5:1
Klasyfikacja końcowa:
1 m. Orzeł Kcynia I
2 m. Czarni Nakło
3 m. Orzeł Kcynia II
Nagrody indywidualne:
Król strzelców – Hubert Krzeszewski (Orzeł Kcynia I)
Najlepszy bramkarz – Oskar Ostrowski (Czarni Nakło)
Najlepszy zawodnik – Jakub Jendrzejewski (Czarni Nakło)
Zawodnik fair play – Marcel Mrówka (Orzeł Kcynia II)
Należy podkreślić, że w drużynie Orzeł Kcynia II wystąpili zawodnicy z kategorii wiekowej „orlik” (rocznik 2010 i młodsi), dlatego chłopcom gratulujemy postawy i woli walki. Jesteśmy z Was dumni.
Każda z drużyn otrzymała pamiątkowy puchar, a najlepsi zawodnicy otrzymali statuetki
Na zakończenie Czarni Nakło oraz Orzeł Kcynia I rozegrały krótki sparing, którym zakończył się zwycięstwem drużyny z Nakła.
Po turnieju czekała na zawodników pyszna pizza
Turniej został sfinansowany z środków pochodzących z budżetu Gminy Kcynia, które nas klub pozyskał w ramach otwartego konkursu ofert nr 4/2020
Dziękujemy za udział w turnieju oraz kibicom za wparcie z trybun.
Orzeł Kcynia