Turniejowe granie w SF Junior Nakło

Pierwsza połowa listopada była bardzo intensywna piłkarsko dla zawodników i trenerów SF Junior Nakło.

W dniach 10-11 listopada Szkoła Futbolu Junior Nakło była organizatorem turnieju z okazji Święta Niepodległości. Na hali sportowej w Zespole Szkół im. S. Staszica 30 zespołów, blisko 300 zawodników rozegrało swoje mecze w 4 kategoriach wiekowych. Tłumy rodziców, kibiców dopingowało sportowe zmagania najmłodszych adeptów szkółek piłkarskich i klubów które zjechały do Nakła by w sportowej rywalizacji świętować Narodowe Święto Niepodległości.

Drużyny roczników 2006 i 2007 w dniu 9 listopada wzięły udział w turnieju niepodległościowym w Kaczorach. Rywalizacja toczyła się w trudnych warunkach, na grząskim boisku i przy padającym przez cały czas deszczu.

Drużyna młodzików 10 listopada udała się do Wągrowca, gdzie wziąła udział w turnieju piłkarskim pod honorowym patronatem burmistrza Wągrowca z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

W dniach 16 i 17 listopada zespoły roczników 2012 i 2013 wzięły udział w rozgrywanym w Bydgoszczy Pucharze Małych Mistrzów.

Wszystkie turnieje, rozegrane mecze, odniesione zwycięstwa przyniosły naszym zawodnikom sporo radości, niezapomnianych wrażeń, super pozytywnych emocji.

Mariusz Tamas – SF Junior Nakło