Udane rozgrywki ligowe zespołów SF Junior Nakło

324

W miniony weekend swoje rozgrywki ligowe zakończyły zespoły młodzieżowe Szkoły Futbolu Junior Nakło. Najstarszy zespół rocznika 2006-2007 występujący w rozgrywkach IV Ligi Trampkarza Młodszego na własnym boisku zmierzył się z zespołem Pałuczanki Żnin. Zwycięstwo dawało gospodarzom awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Stawka spotkania nie sparaliżowała zawodników trenera Patryka Grudy, którzy po bramkach Macieja Janickiego i Przemysława Przygody odnoszą zwycięstwo 2:0. Drużyna SF Junior Nakło w rozgrywkach odniosła 8 zwycięstw, doznając 2 porażek.

Zawodnicy rocznika 2008, którzy awans do 3 ligi zapewnili sobie już wcześniej udali się do Janowca Wielkopolskiego na mecz z tamtejszą Spartą. W 10 meczu podopieczni trenera Michała Jurka odnieśli 10 zwycięstwo i z kompletem punktów awansowali do 3 ligi.

Sparta Janowiec Wielkopolski – SF Junior Nakło 0:5, bramki- Filip Nowak -5

Swój udział w ligowych rozgrywkach KPZPN zakończyły także najmłodsze drużyny SF Junior Nakło- orlików i żaków. Mimo iż jest to pocztek ich piłkarskiej przygody, zaprezentowali się znakomicie, odnosząc wiele zwycięstw, strzlając wiele pięknych goli.

Mariusz Tamas – SF Junior Nakło