W Brzozie stary rok pożegnano tradycyjnie biegiem. Wysokie lokaty biegaczy z terenu powiatu nakielskiego

Od  trzynastu lat w Brzozie ostatniego dnia roku odbywa się Bieg Sylwestrowy. W dniu 31 grudnia 2019r. o godzinie 12.00 na 10 km. trasę wybiegło prawie 500 biegaczek i biegaczy. Na starcie nie zabrakło biegaczy z terenu powiatu nakielskiego, którzy sklasyfikowani zostali na wysokich pozycjach. Daria Maik z Mroczy w klasyfikacji generalnej kobiet zajęła 3 miejsce, zajęła także 3 miejsce w kategorii K-20. Dominik Krzywdziński z Szubina zajął 3 miejsce w kategorii M-1. Drużynowo 3 miejsce wywalczył zespół Trawers Team Nakło w składzie: Dawid Nowak (Sadki), Dawid Białka (Nakło) i Rafał Gondek (Występ). Gratulujemy.

tekst: Zbigniew Kubisz

zdjęcia: powierzone