W Mroczy powitano lato

Powitanie lata oraz Kino Plenerowe w Mroczy. W niedziele 23 czerwca 2024 r. na Stadionie Miejskim powitaliśmy lato i okres wakacyjny. Wydarzenie rozpoczęło się w godzinach wieczornych. W pierwszej kolejności na scenie zaprezentował się nasz lokalny zespół Qmash w składzie: Karolina Kubicka, Justyna Misterkiewicz, Karol Tomczak oraz Fabian Wydrzyński. Artyści wprowadzili wszystkich przybyłych mieszkańców naszej Gminy w fantastyczny muzyczny klimat. Świetne wykonanie oraz własna aranżacja znanych utworów. Publiczność bawiła się znakomicie.

Po raz pierwszy w Mroczy zawitało do nas kino plenerowe. Cieszymy się ogromnie, że spodobała się Wam taka inicjatywa z naszej strony. Specjalnie dla Was były uszykowane leżaki, które mamy nadzieję przypadły Wam do gustu. Około godziny 22:00 wyświetliliśmy film pt. „Listy do Juli”.

Podczas wydarzenia można było zakupić przekąski przygotowane przez pracowników MGOKiR w Mroczy oraz popcorn od Tomka Białkowskiego.

Dziękujemy za pomoc w realizacji całego przedsięwzięcia Nakielskiemu Ośrodkowi Kultury, serdeczne podziękowania za wsparcie kierujemy również dla Urzędu Miasta i Gminy Mrocza oraz parterom imprezy – Bank Spółdzielczy w Koronowie oddział w Mroczy. Patronat medialny – Polskie Radio PiK.

Dziękujemy również wspaniałej publiczności, która przybyła na Powitanie Lata.

Zapraszamy już dzisiaj na kolejne wydarzenie – Witosławskie Impresje, które odbędą się 20 lipca 2024 r. w Parku Dworskim w Witosławiu.

Zachęcamy również do wzięcia udziału w dyskusji podczas drzwi otwartych w MGOKiR. Jesteśmy ciekawi czego oczekujecie od nas i co możemy dla Was zorganizować. Śledźcie naszą stronę internetową oraz naszego facebooka.

 

 

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mroczy