W nakielski Staszicu podsumowano projekt realizowany za środki przyznane przez Zarząd Powiatu Nakielskiego

Dzisiaj, 29 listopada 2022 roku w Zespole Szkół im. S. Staszica w Nakle nad Notecią podsumowano projekt pn. Mam FOCUS NA ZDROWIE. MISTRZOWSKIM KROKIEM PRZEZ ŻYCIE, który został sfinansowany dzięki środkom przyznanym przez Zarząd Powiatu Nakielskiego w ramach grantu na zajęcia pozalekcyjne. Celem zajęć było motywowanie młodych ludzi do podejmowania działań w kwestii poprawy swojego stanu fizycznego oraz psychicznego. Z realizacji projektu powstał film, który mogli zobaczyć uczestnicy dzisiejszego spotkania.

Najbardziej aktywni uczestnicy projektu: Julia Budnik, Milena Kaźnica, Wiktoria Listosz, Łukasz Meliński, Damian Śledxik i Filip Skubiszewski z rąk wicestarosty nakielskiego Tomasza Miłowskiego otrzymali nagrody.

Po wręczeniu nagród głos zabrali Tomasz Miłowski wicestarosta, Dariusz Betcher dyrektor Zespołu Szkół im. S.Staszica w Nakle nad Notecią oraz Mariusz Lewandowski. W imieniu uczniów szkoły, koordynator projektu Monika Daniel podziękowała Zarządowi Powiatu Nakielskiego, Stowarzyszeniu Aktywna Kcynia, za środki finansowe oraz pomoc w realizacji projektu.

tekst i zdjęcia: Dariusz Wojciechowski

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).