W pierwszym meczu młodzików KS Czarni Nakło bez zwycięstwa

Na swój pierwszy mecz ligowy w sezonie 2109/2020 udaliśmy się do Janikowa. Zespół nasz debiutował w tym składzie, ponieważ do gry przystąpili chłopcy rocznika 2007 i młodsi. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 2:2, mimo przewagi na boisku, nie udało się wykorzystać wszystkich okazji do strzelenia gola. Po przerwie było widać przewagę fizyczną gospodarzy, którzy potrafili wykorzystać sytuacje bramkowe i po naszych prostych błędach mecz zakończył się  wynikiem 6:3 dla gospodarzy.

Unia Janikowo – Czarni Nakło  6:3 (2:2)

KS Czarni Nakło młodzik wystąpili w następującym składzie: Kajetan Żmudziński, Aksel Kłos, Daniel Buława, Tomasz Nelka(kapitan), Denis Janowiak, Oliwier Pryba, Gracjan Kawski, Fabian Śliwiński, Jakub Ławski, Wojciech Murek, Adrian Antczak, Franciszek Kunca, Adrian Jaster i trener Piotr Dutkiewicz.

Bramki dla KS Czarni Nakło zdobyli: Adrian Jaster-2 i Franciszek Kunca-1

tekst i zdjęcie: Piotr Dutkiewicz