Warcaby – zgłoś się na turnieje online

178
10 Turniej Warcabowy Szubin Opensobota 4 kwietnia 2020 – strona internetowa Kurnik Warcaby Stupolowe (100) godzina 18.00, 7 rund, czas gry 10 minut
WARCABY STUPOLOWE – Instrukcja zgłaszania się i gry w turniejach warcabowych online. 1) Wchodzimy na stronę internetową www.kurnik.pl/warcaby/. 2) Logujemy się na stronie jako zawodnik – dowolny pseudonim. Dane z imieniem i nazwiskiem + klub / szkoła wysyłamy przy pomocy SMS do kierownika turnieju – Piotr Szybowicz (I LO Szubin, MDK 1 Bydgoszcz, UKS Szachowa Dwójka Szubin) 667-222-886. Po zawodach będzie sporządzona relacja. Uwaga – jeśli jesteście już zalogowani i graliście w naszych turniejach nie wysyłajcie SMS. 3) Na około pół godziny przed rozpoczęciem turnieju wchodzimy w zakładkę – TURNIEJE. 4) Wchodzimy w zakładkę odnoszącą się do naszego turnieju – piotrszubin.
Nagrodami w turnieju są puchary za I, II, III miejsce – osobno dla seniorów i juniorów oraz upominki dla każdego juniora. Po puchary i nagrody należy się zgłaszać do kierownika turnieju w szubińskim LO lub MDK 1 w Bydgoszczy, po ponownym otwarciu placówek. Szkoły są zamknięte do odwołania.
Piotr Szybowicz