„Wiatr w żagle” – hasło Jurka Owsiaka – wspaniale popłynęliśmy na antenie Radia Nakło

W minioną niedzielę 12 stycznia 2020 r.tradycyjnie na antenie naszej lokalnej stacji Radio Nakło rozpoczęła się po raz 15 licytacja przedmiotów ofiarowane przez darczyńców naszej gminy. Do dyspozycji mieliśmy 16 przedmiotów, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród licytujących. Odebraliśmy ponad setkę telefonów od słuchaczy, ale co ciekawe do licytacji włączyli się słuchacze z zagranicy i z Wielkopolski.

Na wyróżnienie zasługuje Pan Adam Lipkowski, który wyprzedził licytujących złote serduszko za kwotę 1528 zł. Dlaczego końcówka 28, bo łatwo się domyśleć, że to była 28 edycja WOŚP. To serduszko podarował Pan Ryszard Przybysz – Złotnik-Jubiler z Nakła nad Notecią. Srebrne serduszko, 7 gramów srebra również cieszyło się dużym powodzeniem, które fundowała Firma Jubilerska „RAMID” – Danuta Łukaszewicz. Licytację na antenie prowadzili: Eugenia i Józek Rydzyńscy, znani prezenterzy i dziennikarze Radia Nakło oraz Mariusz Lewandowski – reporter, który na bieżąco informował ze studia o wielkości przyjętych kwot od wolontariuszy WOŚP.

W radiu nie mieliśmy chwili wytchnienia, słuchacze gorączkowo podbijali kwoty.

Daliśmy radę!

Reasumując: Licytacja antenowa pozwoliła zebrać kwotę 5413 złotych. Ta kwota zasiliła konto na rzecz …”pozyskanie środków dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej WOŚP.

Ważnym elementem była oprawa muzyczna, co stwierdzili sami słuchacze.

Wszystkim sponsorom tą drogą pragniemy bardzo podziękować i życzyć dalszych sukcesów w pracy zawodowej i w życiu prywatnym.

Jak zawsze znakomicie spisał się portal społecznościowy kurier-nakielski.pl za co bardzo wielkie podziękowania.

SIE MA!

Eugenia Czyż-Rydzyńska i Józef Rydzyński – Dziękujemy!

zdjęcia: Adam Lipkowski i Józef Rydzyński