Wiktoria Wołk najlepsza w Gdańsku. Złoto dla Jakuba Wiatrowicza, a brąz dla Przemysława Kramarza

W Gdańsku, w dniach 9-11.10. br. rozegrane zostały 24. Mistrzostwa Polski Juniorek i 64. Juniorów dla lat 20. Wśród kobiet najlepszą zawodniczką, podobnie jak rok wcześniej, została Wiktoria Wołk (Tarpan Mrocza) – 259,5 pkt.

W hali MKS Atleta odnotowano 21 rekordów Polski. Osiem z nich poprawiła Monika Szymanek (LKS Dobryszyce), po sześć Wiktoria Wołka (Tarpan Mrocza) i Kacper Urban (Budowlani Opole) i jeden Andżelika Kaczmarczyk (Tytan Oława).

Wiktoria Wołk startująca w kategorii 64 kg w dwuboju uzyskała rezultat 198 kk (92+106)

Złoty medal zdobył także w kategorii 73 kg Jakub Wiatrowicz (Tarpan Mrocza) z wynikiem 283 kg (123+160), a brązowy medal zdobył Przemysław Kramarz (Tarpan Mrocza) w tej samej kategorii z wynikiem 243 kg (108+135). Gratulujemy.

opracował: Zbigniew Kubisz