Wyniki XXI Turnieju Piłki Siatkowej Nauczycieli im.Łucjana Dombka z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Dnia 19 października 2019 r. o godzinie 14:00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle nad Notecią odbył się XXI Turniej Piłki Siatkowej Nauczycieli im. Łucjana Dombka z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Przybyłych gości, kibiców i zawodników przywitał pan Jan Grabarski – Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Sportu, Zdrowia, Polityki Społecznej i Porządku Publicznego Rady Miejskiej w Nakle nad Notecią, a turniej otworzył pan Paweł Wiśniewski – Przewodniczący Rady Miejskiej w Nakle nad Notecią, który razem z panem Janem Grabarskim oraz Kaziemierzem Toczko – Dyrektorem Zespołu Szkół Żeglugi śródlądowej w Nakle nad Notecią wręczyli kwiaty pani Annie Dombek, pani Joanni Drozdowskiej i pani Katarzynie Kowalskiej – żonie oraz córkom Patrona Turnieju.

Po uroczystości otwarcia w drodze losowania drużyny zostały przydzielone do dwóch grup. Wyniki zmagań wyglądały następująco:

6. Czwórka

Wszystkie zespoły otrzymały dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe w postaci piłek. Za piwersze trzy miejsca dodatkowo zostały wręczone medale. Najlepszą zawodniczką turnieju została Weronika Świderska, natomiast najlepszym zawodnikiem Filip Wypych. Wyróżnieni zawodnicy otrzymali puchary. Pamiątkowe medale zostały również wręczone wnukom Łucjana Dombka.

Organizatorami turnieju byli Zespół Obsługi Oświaty i Rekreacji w Nakle nad Notecią oraz Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle nad Notecią.