XI Rajd Rowerowy Galerii Pomorskiej!

Rajd rowerowy organizujemy już od 11 lat! Regularnie spotykamy się zawsze pod koniec czerwca, by wspólnie pojechać na piknik rodzinny w Myślęcinku. To już nasza tradycja z okazji rozpoczęcia wakacji. Rajd przeznaczony jest dla wszystkich – od dzieci po dorosłych. Nasza impreza jest już trwale wpisana w kalendarz sportowych imprez Bydgoszczy.

Bydgoszcz, 29 czerwca – Galeria Pomorska organizuje XI Rajd Rowerowy

W tym roku zapraszamy, wraz z naszym partnerem – Masą Krytyczną – na wycieczkę 29 czerwca. Start o godzinie 12:00 z parkingu Galerii Pomorskiej. Pojedziemy ulicą Fabryczną, Kamienną, Jagiellońską, Gdańską, aż dotrzemy na Polanę Hippiczną w Myślęcinku, gdzie wspólnie spędzimy czas na pikniku rodzinnym

Jak co roku zapisy przez internet rozpoczęły się pod koniec maja. Mamy już ponad 1500 zgłoszeń! Dla pierwszych 500 osób przygotowaliśmy pamiątkowe koszulki, dla kolejnych 300 czapeczki, a dla całego pierwszego tysiąca numery startowe personalizowane – imienne. Pierwszy tysiąc zgłoszonych osób otrzyma również kupony na przepyszny posiłek na mecie.

„Na mecie prócz wielu konkursów, w których do wygrania będą rowery i gadżety rowerowe, dla wszystkich przybyłych dzieci przygotowaliśmy policyjne miasteczko, gdzie maluchy będą uczyły się zasad ruchu drogowego i bezpiecznego poruszania się na rowerze” – mówi Izabella Knitter, marketing manager Galerii Pomorskiej. Miasteczko czynne będzie już od godziny 12:30, aby najmłodsi uczestnicy, którzy nie pojadą z nami całego dystansu, mogli spędzić miło czas czekając na całą kolumnę rowerów.

Poza piknikiem i konkursami nie zabraknie też muzyki, która towarzyszyć nam będzie całą drogę – dodaje Izabella Knitter.

Dodatkowo imprezie w tym roku towarzyszy także akcja charytatywna – jeśli uczestników Rajdu Rowerowego będzie minimum 2 000 Galeria Pomorska przekaże czek na 2 000 złotych dla Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych HOSTEL.

Start o godzinie 12:00. Wstęp wolny dla wszystkich.

Zapraszamy!

Zapraszamy również do zapisów przez stronę – https://b4sportonline.pl/Rajd_Rowerowy_Galeria_Pomorska/

Wenesa Liszka – Marketing Specialist Galeria Pomorska