Z ostatniej chwili! Groźny wypadek z udziałem dwóch samochodów osobowych pod Wieszkami. Pięć osób poszkodowanych (zdjęcia)

1519

Dzisiaj, 25 września 2020 roku około godz. 16:00 na drodze wojewódzkiej nr 246 pod Wieszkami doszło do groźnego wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Zderzyły się samochody marki mercedes i opel astra. Po uderzeniu przez mercedesa w bok opla, tego ostatniego wyrzuciło poza jezdnię. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki mercedes jadąc w stronę Nakła nad Notecią zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z oplem. Mercedesa prowadził 20-letni mieszkaniec Bydgoszczy. Po zderzeniu aut łącznie 5 osób z obrażeniami ciała zostało przetransportowanych  do szpitali. W działaniach ratowniczych uczestniczyły dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Nakle nad Notecią, zastęp OSP Paterek, dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią. Wyjaśniać okoliczności zdarzenia i czynności  w kierunku wypadku drogowego prowadzą policjanci  z wydziału kryminalnego nakielskiej komendy.

tekst i zdjęcia: Zbigniew Kubisz

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).