Z ostatniej chwili! Potrącenie na przejściu dla pieszych w Nakle nad Notecią. 12-latek w szpitalu

1423

Dzisiaj, 27 listopada 2020 roku po godz. 16:00 na przejściu dla pieszych w Alei Mickiewicza przy skrzyżowaniu z ul. Staszica w Nakle nad Notecią doszło do potrącenia chłopca z hulajnogą. Chłopca potrącił prowadzący samochód osobowy marki volvo. 12-letni chłopiec uskarżał się na ból uda i został zabrany przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala. W działaniach ratowniczych uczestniczył zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Nakle nad Notecią, wspomniany ZRM oraz policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią, którzy wyjaśniają okoliczności i przyczynę potrącenia. Ruch na tym ruchliwym odcinku odbywał się z utrudnieniami.

Potrącenie chłopca na przejściu w dniu dzisiejszym jest drugim potrąceniem na pasach na terenie gminy Nakło nad Notecią. Przed południem (o czym już pisaliśmy) do potrącenia doszło w Paterku ze skutkiem śmiertelnym.

tekst i zdjęcia: Dariusz Wojciechowski

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).