Z ostatniej chwili! Samochód osoby na drodze krajowej nr 10 pod Ślesinem uderzył w drzewo. Kierowca w szpitalu (zdjęcia)

1247

Dzisiaj, 14 września 2020 roku około godz. 14:45 na  247 km drogi krajowej nr 10 pomiędzy Ślesinem, a Minikowem doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Jadący w kierunku Nakła nad Notecią samochód osobowy marki jaguar zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo, na szczęście suche, które przewróciło się od siły uderzenia. W zdarzeniu brał udział także samochód marki opel. Na te chwilę nie są znane okoliczności i przyczyny wypadku, które wyjaśniają policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią. Poszkodowany został kierowca jaguara, który został zabrany przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala na dalsze badania. W działaniach ratowniczych uczestniczyły dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Nakle nad Notecią, zastęp OSP Ślesin, wspomniany ZRM i Policja. Więcej szczegółów zamieścimy później.

tekst i zdjęcia: Zbigniew Kubisz

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).