Z ostatniej chwili!!! Śmiertelny wypadek na drodze wojewódzkiej nr 246 koło Szubina. Zginął 29-letni kierowca (zdjęcia)

2524

Dzisiaj, 9 października 2020 roku około godz. 15:10 na drodze wojewódzkiej nr 246, 2 km za Szubinem w kierunku Łabiszyna doszło do tragicznego wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i ciężarowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierowca alfy romeo, 29-letni mieszkaniec powiatu żnińskiego, na łuku drogi z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad autem i zjechał częściowo na pobocze następnie pojazd wrócił na jezdnię i uderzył w jadącego przeciwnym pasem ciężarowego mana. Siła uderzenia była tak duża, że auto osobowe rozpadło się na dwie części.
Kierowca alfy na skutek doznanych obrażeń zginął na miejscu, a jego 27-letnia pasażerka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. 58-latek, który prowadził mana nie doznał obrażeń ciała. Droga jest całkowicie zablokowana. W działaniach ratowniczych uczestniczą strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Szubinie, OSP Szubin, ZRM, śmigłowiec LPR oraz Policja.  Okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku drogowego ustalać będą w prowadzonym postępowaniu policjanci z szubińskiego komisariatu.

tekst: Zbigniew Kubisz

zdjęcia: itv szubin

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).