Zaginął 16-letni Oskar. Trwają poszukiwania

Policjanci z Koronowa prowadzą poszukiwania 16-letniego mieszkańca Kotomierza, który wyszedł z miejsca zamieszkania nie informując nikogo, gdzie się udaje. Do chwili obecnej nie jest znane miejsce jego przebywania. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących się przyczynić do odnalezienia nastolatka.

OSKARA MALESZEWSKIEGO lat 16, który wczoraj (19.11.2020) około godz. 6:00 wyszedł z domu i do chwili obecnej do niego nie powrócił, ani nie jest znane jego miejsce pobytu.

RYSOPIS ZAGINIONEGO: 16 lat, 180 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, posiada bliznę pooperacyjną na prawym obojczyku oraz bliznę po wenflonie.

UBIÓR ZAGINIONEGO: nastolatek w chwili zaginięcia ubrany był w kurtkę biało-czarną, spodnie jeansowe oraz czarne buty sportowe nike do kostki.

Ktokolwiek zna miejsce jego pobytu, bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Koronowie przy ul. Paderewskiego 31 lub telefoniczny pod nr tel. 47 752 12 00, 47 752 12 28 albo na numer alarmowy Policji 112.

Autor: podkom. Lidia Kowalska