Zaginął 53-latek z okolic Bydgoszczy. Trwa akcja poszukiwawcza

Służby prowadzą poszukiwania zaginionego 53-letniego mieszkańca Koronowa. Wczorajsza akcja poszukiwawcza nie przyniosła przełomu.

Policjanci podali więcej informacji na temat zaginionego. To 53-letni Dariusz Szweda, mieszkaniec gminy Koronowo, który w czwartek (19 marca) wyjechał z domu górskim rowerem Unibike koloru czarno-czerwonego i do teraz nie wrócił do miejsca zamieszkania, ani nie skontaktował się z rodziną.

Wiadomo, że zaginiony ma 165 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma siwe włosy, niebieskie oczy, uszy i nos normalne oraz krótką brodę koloru siwego. W chwili zaginięcia był ubrany w bluzę rozpinaną z kapturem koloru czarnego, czarne buty sportowe, kamizelkę koloru granatowego i czarną czapkę z daszkiem.

Ktokolwiek zna miejsce jego pobytu, bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Koronowie przy ul. Paderewskiego 31, lub telefoniczny pod nr tel. 52 382 06 00 albo na numer alarmowy 112.

Szymon Fiałkowski – Metropolia Bydgoska

zdjęcie: KWP Bydgoszcz