Zakończenie roku klas maturalnych za pośrednictwem platformy Office 365 w CKZiU w Wyrzysku

Za pośrednictwem platformy Office 365 w piątek, 25 kwietnia 2020 r. odbyło się zakończenie roku klas maturalnych Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku.

Świadectwo z wyróżnieniem otrzymały Aleksandra Płaczek ze średnią 5,25, Patrycja Kupilas ze średnią 4,93 i Nicole Rola ze średnią 4,90. Te osoby otrzymały nagrody książkowe za bardzo dobre i wzorowe zachowanie i osiągnięcie wysokich wyników w nauce. Dyrektor i Rada Pedagogiczna CKZiU w Wyrzysku składają również ogromne gratulacje rodzicom Oli, Patrycji i Nicole.

Aleksandra Płaczek,  w uznaniu osiągnięć w nauce i w działalności pozaszkolnej otrzymała również stypendium Starosty Pilskiego  oraz nagrodę Dyrektora szkoły za średnią powyżej 5,00.

Dyplomy za dobre wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie otrzymały też: Oliwia Bury, Grażyna Dudek, Fryderyka Kobza, Martyna Michałek i Karolina Skrzypczyńska.

Drodzy absolwenci,

Pamiętajcie, że ten dzień to początek Waszego dorosłego życia. Życia, które czasami jest ciekawe, szczęśliwe, ale bywa trudne i wymagające podejmowania ważnych decyzji.

Życzymy Wam, aby to przejście w dorosłe życie było dla Was pozytywnym doświadczeniem, żeby Wasze plany i marzenia zrealizowały się. Pamiętajcie jednak, aby w dążeniu do celu nie zatracić własnej wartości, aby mieć na uwadze dobro innych ludzi, aby czasem w ogólnym zabieganiu przystanąć na chwilę i rozejrzeć się dookoła siebie, dostrzec drugiego człowieka.

To wartości, które Wam przekazaliśmy.

Jesteśmy z Was dumni!  Powodzenia!

Dyrekcja, grono pedagogiczne i pracownicy
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku

materiał: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku