Zaproszenie na jubileusz 100 lecia szkoły w Olszewce

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Olszewki i Lubaszcza, Dyrektor, Rodzice i Uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Olszewce im. Józefa Blechacza mają zaszczyt zaprosić wszystkich absolwentów którzy ukończyli szkołę do 2009 roku włącznie na uroczyste obchody 100-lecia.

22 listopada będziemy świętować Jubileusz 100-lecia Szkoły w Olszewce. W związku z tym dyrektor szkoły wraz z komitetem organizacyjnym 100 – lecia zwracają się z prośbą do absolwentów o nadsyłanie wspomnień z czasu spędzonego w tej szkole. Prosimy o podanie imienia, nazwiska, ewentualnie nazwiska z czasów szkolnych, klasy, wychowawcy oraz roku ukończenia szkoły.

Byłoby nam niezwykle miło, gdybyście zechcieli podzielić się z nami oraz z sympatykami naszej szkoły wiadomościami o sobie. Losy absolwentów są przecież wizytówką szkoły. Z przyjemnością opublikujemy na stronie internetowej szkoły informacje o Was, Waszych osiągnięciach i dziejach, jeśli tylko zechcecie przysłać do nas takie informacje. Niezwykle cenne byłyby także Wasze zdjęcia lub inne pamiątki związane z nauką w Szkole w Olszewce. Zwracamy się z gorącą prośbą o ich wypożyczenie. Można je dostarczyć osobiście, drogą pocztową lub poprzez kontakt mailowy nspolszewka@wp.pl. Wspomnienia np. w formie literackiej prosimy nadsyłać pocztą elektroniczną lub tradycyjną na adres szkoły.

Zachęcamy do włączenia w pomoc przy organizacji obchodów Jubileuszu. Jeśli macie Państwo kontakt z koleżanką, kolegą z lat szkolnych, to prosimy, podzielcie się powyższą informacją.

Informacje dostępne na plakacie i stronie internetowej szkoły: olszewka.cna.org.pl

Serdecznie zapraszamy.

Agata Minda