Zespół Galaxi wystąpi w Nakle nad Notecią w dniu 31 sierpnia 2019 r.

Wiemy, że fanów tego gatunku muzyki w naszym mieście i gminie nie brakuje. Jednak przy okazji 720 MINUT MUZYKI chcemy Wam zaproponować prawdziwy powrót do korzeni DISCO. Niczym weekendowy seans programu Disco Relax. Kto zabierze Was w bardzo sentymentalną wycieczkę?

Jak sami o sobie piszą: „Jesteśmy trzema sympatycznymi, pogodnymi chłopakami, którzy od zawsze lubili taką muzykę, która byłaby taka jak my – czasem wesoła, czasem nieskomplikowana, niekiedy refleksyjna ale zawsze szczera. Z racji tego, że takiej muzyki dziś już się nie słyszy, postanowiliśmy, że sami zadbamy o to by się znów pojawiła – w taki właśnie sposób powstał zespół.

Naszym celem jest to, żeby ludzie bawili się razem z nami – czy to śpiewając z nami wesołe refreny na koncertach czy też wspominając młodość na spacerze ze słuchawkami w uszach, a może i śmiejąc się ze swoimi znajomymi oglądając nasze klipy w zaciszu własnych domów.

Staramy się, żeby nasze klipy i nasze utwory były spójne z tym, co gra nam w sercu, dlatego też wybór właśnie takiej stylistyki był dla nas po prostu naturalny. W pracy z muzyką i wideo używamy sprzętów „z epoki” – starych, japońskich syntezatorów i kamery na kasety mini DV z drugiej połowy lat 90′.”

Frontmanem zespołu jest Adam Strycharczuk znany widzom kanału Na Pełnej, a także uczestnik zbliżającego się nowego sezonu programu Twoja twarz brzmi znajomo.

Panie i Panowie, istny powrót do przeszłości 31 sierpnia 2019 roku, podczas drugiego dnia Festiwalu 720 MINUT MUZYKI, zapewni Wam Zespół Muzyczny Galaxi.

Widzimy się podczas 720 MINUT MUZYKI na nakielskim stadionie już za równe 2 tygodnie!

Nakielski Ośrodek Kultury