Zgoda Kids Cup 2019

Rozpoczął się kolejny rok szkolny a dla Klubu Tenisowego ZGODA oznacza to, że zaczynamy Tenisowy Wrzesień.

W dniach 07-08.09 na nakielskich kortach został rozegrany pierwszy z cyklu – turniej dla dzieci i młodzieży ZGODA KIDS CUP. W sobotę swoje mecze rozegrali zawodnicy w kat. 8 i 10 lat natomiast w niedzielę w kat. 14 i 16 lat. Mimo niesprzyjającej aury udało się rozegrać wszystkie spotkania bez żadnych problemów. W całym turnieju wzięło udział łącznie 42 zawodników z Wałcza, Piły, Bydgoszczy, Łochowa, Lisiego Ogona, Szubina oraz Nakła. Zwycięzcami w swoich kategoriach zostali:

Kat. do 8 lat – Filip Osiński, Iza Piotrowska, Tadeusz Gruszczyński, Krzysztof Rohde, Aleksander Laskowski, Filip Klyszczyński

Kat. do 10 lat dziewczęta – Zosia Zwolińska

Kat. do 10 lat chłopcy – Franciszek Hinca

Kat. do 14 lat dziewczęta – Julia Wiśniewska

Kat. do 14 lat chłopcy – Antoni Bilski

Kat. do 16 lat chłopcy – Maksymilian Holec.

Szczegółowe wyniki turnieju na stronie: www.tenisonline.pl

Każdy zawodnik niezależnie od zajętego miejsca otrzymał nagrodę rzeczową a najlepszej „czwórce” wręczono puchary.

Cała impreza odbyła się przy dużej współpracy ze strony rodziców, zawodników oraz przyjaciół klubu: Cukiernia La Petite, Restauracja Kasztelanka, K.M SERWIS Lisi Ogon, Sportway Bydgoszcz, P.H ZGODA, ABC Reklamy, PROFUNDAL, Grzegorz.

Serdzeczne podziękowania dla NSP w Olszewce im. Jana Blechacza, NTT Sokół, Pana Opieczonka oraz Pana Trudzińskiego za udostępnienie kortów.

Zapraszamy na kolejne turnieje wrześniowego cyklu:

  • 14 września – La Petite Cup – debel mężczyzn
  • 28 września – IV Memoriał Przemka Zwolińskiego – singiel mężczyzn  kat. open oraz 45+

TENISOWY WRZESIEŃ realizowany jest w ramach zadania publicznego, które współfinansowane jest przez Urząd Miasta i Gminy w Nakle nad Notecią.

KT Zgoda Nakło