Znani tatuatorzy naprawią „Najgorsze polskie tatuaże”! Telewizyjna premiera serii już dziś o godz. 22:00 w TTV. Zobacz galerię!

Kiedyś ozdabiały, dziś szpecą, a może od początku były fatalnym błędem młodości? „Najgorsze polskie tatuaże” zrobione na imprezie czy w początkującym salonie symbolizowały coś ważnego. Teraz są tylko brzydkim wzorem albo niechcianym wspomnieniem i wymagają pilnej korekty. Już dziś na antenie TTV program, w którym znani polscy tatuażyści przykryją najbrzydsze dziary Polaków. Z czym będą musieli się zmierzyć?

W każdym odcinku programu pojawi się czworo posiadaczy tatuaży, dla których „dziara” to dziś powód do wstydu. Tym razem trafią jednak w ręce profesjonalnych tatuatorów. Wyzwania przykrycia „Najgorszych polskich tatuaży” podejmą się Łukasz „Bam” Kaczmarek, Paweł Reduch, Kaja Karolina Chodorowska, Tomasz Florek i Sebastian „Junior” Jaryszek. Każdy z nich ma swój indywidualny styl tatuowania – oldschool, graficzny realizm, dotwork. Doświadczenie zbierali latami, teraz stają oko w oko ze zmorą każdego artysty – fuszerką i niechcianymi ozdobami na ciele. Sztuką jest zrobić dobry tatuaż, ale jeszcze większą jest przykryć fatalny!
Najbardziej rozchwytywani tatuażyści w Polsce pomogą w pozbyciu się wyjątkowo brzydkich tatuaży. Wiele osób, które do nich przyjdzie ma za sobą kilka nieudanych prób zasłonięcia niechcianej ozdoby na ciele. Często odprawieni z kwitkiem, tym razem o pomoc zgłoszą się do prawdziwych mistrzów w branży. Wszystko po to, by nie musieć już ukrywać swoich tatuaży! Z jakimi wyzwaniami w programie zmierzą się tatuażyści? Ochotnicy wcale nie dali im łatwego zadania!