Zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki!

Wolontariusz Paczki – kim jest?
Wolontariusz Szlachetnej Paczki to lokalny bohater!

Mimo braku peleryny supermena albo superwoma. Jest tą „iskierką” dla wielu rodzin mającą wpływ na to jak wygląda świat wokół niego. Zostań nim, wypełniając formularz na poniższej stronie:

https://www.szlachetnapaczka.pl/superw/zgloszenie

Dlaczego?

Wolontariusz Paczki stwarza szansę na zmianę historii życia ludziom w potrzebie. Dociera tam, gdzie inni nie mają odwagi lub nie chcą. Nie jest obojętny. Dostrzega prawdziwe problemy, poznaje ludzi, których dotknęła bieda, i przywraca im godność.  Nie czekaj, działaj i spraw, by jak najwięcej osób dostało szansę, na którą każdy z nas zasługuje.

Paczka łączy tych, którzy mają otwarte serca i chcą mądrze pomagać. W 2018 r. do projektu włączyliśmy  ponad 17 tys. rodzin , a wartość materialna pomocy przekazanej w ramach Paczki wyniosła prawie 47 mln zł!

Nie byłoby to możliwe bez pracy i energii drużyny ponad 11 tys. Wolontariuszy SuperW. To oni docierają do rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji i określają, jaki rodzaj pomocy da im szansę na realną poprawę w życiu.

Życie ubogich rodzin, niepełnosprawnych czy samotnych seniorów może zmienić się dzięki Tobie.

Co zyskujesz?

● Zdobywasz nowe kompetencje zawodowe – w praktyce uczysz się m.in. zarządzania projektami i ludźmi, komunikacji, planowania.

● Zyskujesz cenne doświadczenie wyróżniające Twoje CV – dla wielu pracodawców zaangażowanie społeczne lub w wolontariat jest ważnym wyróżnikiem kandydata.

● Wykorzystujesz swoje umiejętności, by zmieniać rzeczywistość – przedsiębiorczość, przywództwo, otwartość, odpowiedzialność społeczna – to tylko niektóre z postaw, które będziesz rozwijał.

Szukajmy razem lokalnych herosów ️‍!!!

Natalia Nowicka

zdjęcie: Ożga-Woźnica