11 lipca w KPCK: Joga hormonalna – spotkanie z Dorotą Priebe-Kubiak

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy zaprasza w dniu 11 lipca 2024 (czwartek) o godz. 18:00 do Salonu Hoffman KPCK, Pl. Kościeleckich 6 w Bydgoszczy na spotkanie z Dorotą Priebe-Kubiak,  pn. „…i żeby się spotkać i pogadać: Joga hormonalna”  Wstęp bezpłatny

Joga hormonalna (HYT) to praktyka asan, oddechu i kontroli energii, stworzona tak, aby kobieta, nawet taka, która nie miała nigdy kontaktu z jogą, mogła czerpać z niej korzyści. Jest naturalną terapią, która pomaga zahamować proces spadku poziomu żeńskich hormonów oraz wznowić ich wytwarzanie. Podczas spotkania instruktorka przybliży teorię, wskaże literaturę fachową, a także poćwiczymy*.

Prowadzenie:  Alicja Dużyk

Dorota Priebe-Kubiak – nauczycielka jogi, praktyk naturalnych terapii holistycznych, uzdrowicielka, kobieta, żona, mama; twórczyni studia jogi i masażu Stanu Harmonii, organizatorka „Jogi na trawie”; propagatorka jogi w Bydgoszczy. Wspiera kobiety w procesie transformacji i stawania w swojej mocy – od 6 lat zasiadająca i trzymająca kręgi kobiet. Permanentny rozwój to jej pasja, dlatego przez ponad 12 lat własnej praktyki uczyła się u wielu nauczycieli z kraju i ze świata w różnych nurtach jogi. Pasjonuje ją mnogość narzędzi, jakie oferuje nauka jogi do rozwoju świadomości, zachowania zdrowia i długowieczności. Miłośniczka zdrowego stylu życia.

* można zabrać ze sobą wygodny strój i matę do ćwiczeń

 

 

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy