33-latek najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym

Najbliższe 10 miesięcy spędzi w więziennej celi 33-latek zatrzymany przez nakielskich „patrolowców” w jednym z mieszkań na terenie miasta. Za mężczyzną prowadzone były poszukiwania w związku z nakazami wystawionymi przez sąd.

Kilka dni temu nakielscy „patrolowcy” ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie miasta prawdopodobnie przebywa 33-latek, za którym prowadzone są poszukiwania w związku z nakazami, jakie wystawił za nim sąd. Mężczyzna powinien przebywać w zakładzie karnym, gdyż miał do odbycia karę za przestępstwo znęcania się nad rodziną oraz zniszczenie mienia.

Mundurowi swoje informacje sprawdzili wczoraj (5.07.20). Wtedy też zapukali do drzwi mieszkania, gdzie miał zgodnie z ustaleniami przebywać poszukiwany. Personalia mężczyzny, którego zastano w jednym z pomieszczeń sprawdzono w policyjnych systemach co potwierdziło, że jest poszukiwany.

33-latek został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie, skąd dziś (6.07.20) został dowieziony do zakładu karnego. W więziennej izolacji nakielanin spędzi najbliższe 10 miesięcy.

podkom. Justyna Andrzejewska – Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

zdjęcie ilustracyjne