Nakło nad Notecią na targach „EXPO REAL 2019” w Monachium

W dniach 07-09.10.2019 r. odbyły się międzynarodowe targi „Expo Real 2019”. To jedne z największych i najbardziej prestiżowych targów nieruchomości i inwestycji w Europie.

Targi w Monachium przyciągają ponad 45 tysięcy uczesników z różnych stron Europy. Stwarzają okazję do spotkań przedstawicieli z różnych branż np. deweloperów obiektów handlowych, biurowych, logistycznych oraz hotelowych. Wśród wystawców nie zabrakło przedstawicieli z Polski a mianowicie Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego oraz Stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz. Instytucje aktywnie promowały potencjał gospodarczy naszego regionu. Wspólnie z Metropolią Bydgoszcz wystawcą była również Gmina Nakło nad Notecią, która promowała m.in. tereny inwestycyjne zlokalizowane w Nadnoteckim Parku Przemysłowym.

Uczestnictwo w targach było możliwe ze względu na realizację wspólnego projektu Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego i Stowarzyszenia Metropoli Bydgoszcz. Program pt. „Wsparcie internacjonalizacji MŚP oraz promocji gospodarczej regionu na obszarze funkcjonowania Stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz” współfinansowany jest ze środków pochodzących z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Źródło: Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego