21 września 2020 roku w Białych Błotach odbyło się 3. Grand Prix Pomorza – Kujaw – Pałuk, w których udział wzięła prawie 40-osobowa reprezentacja LUKS START NAKŁO. Zawodnicy zaprezentowali się świetnie zdobywając aż 41 medali (19 złotych, 14 srebrnych oraz 8 brązowych), czyli najwięcej ze wszystkich startujących klubów.
Złote medale zdobyli:
Hubert Stańczyk 09’ – 60m –8,89s oraz rzut piłeczką palantową – 44,25m
Karol Garczewski 10’ – rzut piłeczką palantową – 33,60m
Eliza Bajerska 11’ – rzut piłeczką palantową – 16,20m
Zuzanna Murek 10’ – rzut piłeczką palantową – 15,80m
Klaudia Szymczak 11’ – 200m – 38,57s
Weronika Kunicka 07’ – 300m – 45,18s
Nikola Maciejewska 11’ – skok w dal – 3,56m
Kinga Kaźmierczak 08’ – skok w dal – 4,73m
Maria Grzeszczak 09’ – 600m – 2:21,56s
Zuzanna Sikorska 08’ – skok wzwyż – 130cm
Natalia Szymczak 10’ – 60m – 9,46s oraz skok w dal –4,02m
Maksymilian Jankowski 11’ – 200m – 33,10s oraz skok wzwyż – 110cm
Jonatan Stachowski 09’ – 200m – 31,08s
Dominik Konwiński 09’ – 600m – 2:16,73s
Franciszek Okoniewski 08’ – skok w dal – 4,56m
Sztafeta dziewcząt 4x100m w składzie: Zuzanna Pensko 07’, Weronika Kunicka 07’, Zuzanna Sikorska 08’, Oliwia Moszkowicz 07’ – 55,03s
Drugie miejsca zajęli:
Nikodem Jopek 11’ – 60m – 10,24s
Maja Ostrowska 11’ – 60m – 10,13s oraz skok w dal – 3,53m
Zofia Wełniak 09’ – skok w dal – 3,88m
Zuzanna Sikorska 08’ – 60m pł – 10,43s
Agata Muzolf 07’ – 60m pł – 12,44s
Karol Garczewski 10’ – 200m – 35,00s
Kinga Kaźmierczak 08’ – 60m – 9,09s
Zuzanna Pensko 07’ – 60m – 8,71s oraz skok w dal – 4,58m
Oliwia Moszkowicz 07’ – 60m – 8,92s
Franciszek Okoniewski 08’ – 60m pł – 10,84s
Oliwia Moszkowicz 07’ – skok wzwyż – 125cm
Oliwier Dębski 11’ – skok w dal – 3,44m
Trzecie miejsca wywalczyli:
Mikołaj Stóff 11’ – 60m – 10,43s
Maria Grzeszczak 09’ – rzut piłeczką palantową – 25,50m
Olga Mańkowska 09’ – 200m – 34,69s
Agata Muzolf 07’ – skok wzwyż – 125cm
Michalina Okoniewska 08’ – 60m – 9,16s
Oliwier Dębski 11’- 200m – 35,78s
Jonatan Stachowski 09’ – skok w dal – 4,18m
Nikodem Jopek 11’ – skok w dal – 3,35m
W zawodach z bardzo dobrej strony zaprezentowali się także:
Fabian Jassel 12’ – 60m – 10,99s
Aleks Bajerski 13’ – 60m – 11,10s oraz skok w dal – 2,84m
Adam Madaj 10’ – skok w dal – 3,37m
Nikola Maciejewska 11’ – 60m – 10,73s
Zuzanna Murek 10’ – 200m – 40,06s
Lena Wełniak 12’ – 60m – 12,80s oraz skok w dal – 2,62m
Zofia Franczak 11’ – 60m – 11,10s oraz skok w dal – 3,08m
Klaudia Szymczak 11’ – skok w dal – 2,97m
Eliza Bajerska 11’ – 60m – 12,22s
Kamila Maciejewska 09’ – 60m – 10,17s oraz rzut piłeczką palantową – 16,30m
Oliwia Stanecka 08’ – 60m – 9,92s oraz skok w dal – 3,38m
Olga Mańkowska 09’ – skok w dal – 3,34m
Zofia Wełniak 09’ – 60m – 10,25s
Zuzanna Otto 12’ – 60m – 12,01s oraz skok w dal – 2,43m
Mikołaj Stóff 10’ – skok w dal – 3,36m
Fabian Kryger da Silva 12’ – skok w dal – 3,06m
Fabian Jassel 12’ – skok w dal – 3,04m
Michalina Okoniewska 08’ – skok w dal – 4,24m
Tymon Wdowiak 13’ – 60m – 11,51s oraz skok w dal – 2,86m
Fabian Kryger 13’ – 60m – 11,67s
Szymon Powalisz 06’ – pchnięcie kulą 5kg – 10,41m
Weronika Lisiecka 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 9,05m
Zofia Gajewska 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 8,08m
Julia Szcześniak 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 7,36m oraz skok w dal – 4,61m
Joanna Jankowska 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 7,17m
Sztafeta dziewcząt 4x100m w składzie: Agata Muzolf 07’, Michalina Okoniewska 08’, Olga Mańkowska 09’ ora Natalia Szymczak 10’ – 1:01,31s.
Sztafeta dziewcząt 4x100m w składzie: Kamila Maciejewska 09’, Maja Ostrowska 11’, Klaudia Szymczak 11’ oraz Nikola Maciejewska 11’ – 1:06,85s.
Oraz sztafeta chłopców 4x100m w składzie: Maksymilian Jankowski 11’, Franciszek Okoniewski 08’, Jonatan Stachowski 09’ oraz Hubert Stańczyk 09’ – 57,00s.
LUKS START NAKŁO