Ambitna pogoń seniorów Czarnych Nakło w meczu z Wisłą Fordon

Wczoraj, 17 czerwca 2021 roku o godz. 19:00 na boisku bocznym stadionu miejskiego w Nakle nad Notecią seniorzy Czarnych Nakło podejmowali w zaległym meczu czołową drużynę tej grupy rozgrywkowej Wisłę Fordon. Przed spotkaniem było wiadomo, że o punkty będzie bardzo trudno. Początek meczu potwierdzał tylko te przypuszczenia. Do przerwy piłkarze z Bydgoszczy prowadzili dwiema bramkami. Po przerwie gdy piłkarze Wisły strzelili kolejne dwie bramki przypuszczano, że końcowy wynik może być wysoki. Nadzieję na honorowy wynik w tym meczu dał Jakub Kościesza, który trafił do bramki gości. Gdy Marek Marach strzelił drugą bramkę dla Czarnych z rzutu wolnego, nadzieja wstąpiła w serca kibiców i piłkarzy. Gdy Michał Zieliński z główki zdobył kontaktową bramkę zrobiło się bardzo ciekawie. Zabrakło jednak czasu na chociażby jeden punkt. Należą się piłkarzom Czarnych słowa pochwały za ambitną grę do końca meczu z zespołom mającym aspirację do awansu w tym sezonie do wyższej klasy rozgrywkowej.

Czarni Nakło – Wisław Fordon  3:4 (0:2)

Bramki dla Czarnych Nakło zdobyli: J. Kościesza, M. Marach, M. Zieliński

tekst i zdjęcia: Dariusz Wojciechowski

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).