APEL – inicjatywa szycia maseczek

MOŻESZ POMÓC BĘDĄC W DOMU. MROCZA SZYJE MASECZKI

DRODZY MIESZKAŃCY GMINY MROCZA,
W trosce o służby, które dbają o nasze bezpieczeństwo, zdrowie i zapewnienie naszego codziennego funkcjonowania Zwracamy się z prośbą o wsparcie w środowisku naszej gminy już rozpoczętej oddolnej inicjatywy szycia maseczek przez mieszkańców Sołectwa Ostrowo, Koła Gospodyń Wiejskich w Ostrowie, pracowników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Mroczy, pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Mroczy, Osób prywatnych, Radnych Rady Miejskiej.

W ramach wprowadzonych zaostrzeń i trwającej ogólnopolskiej akcji „ZOSTAŃ W DOMU”, w trosce o zdrowie własne, najbliższych i innych, w związku z występującymi zagrożeniami zarażenia koronawirusem wywołującym chorobę  COVID-19 MOŻESZ POMÓC w domu !!!

Osoby chętne posiadające maszyny do szycia, oraz te chcące bezinteresownie wesprzeć naszą lokalną akcję proszone są o kontakt z Panią Magdaleną Żmich-Mróz pod nr tel:512 110 280 lub  z Pracownikami Referatu Obsługi Administracyjnej i Promocji Urzędu Miasta i Gminy w Mroczy nr telefonu: 52 3867424.

Materiał potrzebny do szycia maseczek można odebrać w biurze GRAC BUD ( rynek Mrocza) w godzinach od 14.00  do 17.00  31.03. (wtorek) lub w inne dni –biuro czynne jest codziennie w godzinach 9.00 -16.00.

DZIĘKUJEMY !

Ewelina Musiał – UMiG Mrocza