W niedzielę 9 sierpnia 2020 roku w Białych Błotach odbył się 3. Memoriał Michała Joachimowskiego, w którym udział wzięła 44-osobowa reprezentacja LUKS START NAKŁO. Zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony zdobywając 12 medali oraz ustanawiając nowe rekordy życiowe. Gratulujemy świetnych rezultatów!
Patrycja Kołodziejczak 06’ – rzut oszczepem 500g – 32,52m PB – I miejsce
Daria Maik 97’ – 2000m przeszkody – 6:56,44s SB – I miejsce
Kinga Kaźmierczak 08’ – skok w dal strefa – 4,61m PB – I miejsce
Weronika Kunicka 07’ – 1000m przeszkody – 3:17,16s PB – II miejsce
Franciszek Okoniewski 08’ – skok w dal strefa – 4,50m – II miejsce
Oliwia Moszkowicz 07’ – 60m – 8,65s PB – II miejsce
Mikołaj Pyszka 02’ – 800m – 2:01,57s PB – III miejsce
Adrian Bednarek 90’ – 2000m – 5:52,06s PB – III miejsce
Michał Jasiński 08’ – rzut oszczepem 500g – 19,18m PB – III miejsce
Jonatan Stachowski 09’ – skok w dal strefa – 4,40m =PB – III miejsce
Weronika Lisiecka 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 9,18m – III miejsce
Zuzanna Pensko 07’ – skok w dal strefa – 4,52m – III miejsce
Mikołaj Kowalski 10’ – 60m – 10,28s PB
Tymon Wdowiak 13’ – 60m – 11,70s PB
Dominik Waniak 04’ – 300m – 41,37s
Dawid Trzciński 02’ – 600m – 1:26,98s PB
Dorian Kwapich 06’ – 600m – 1:39,21s
Hubert Stańczyk 09’ – 600m – 2:05,79s PB
Michał Kunicki 04’ – 800m – 2:06,01s PB
Grzegorz Gil 03’ – pchnięcie kulą 5kg – 10,35m PB
Kajetan Soleta 03’ – pchnięcie kulą 5kg – 7,56m PB
Szymon Powalisz 06’ – rzut oszczepem 600g – 37,33m PB
Krystian Beger 06’ – rzut oszczepem 600g – 33,60m PB
Paweł Lewandowski 05’ – rzut oszczepem 600g – 33,39m
Bartosz Zamorowski 03’ – skok w dal – 6,12m
Filip Beger 07’ – skok w dal strefa – 3,91m PB
Zuzanna Sikorska 08’ – 60m – 8,88s PB
Kamila Maciejewska 09’ – 60m – 10,36s PB
Maja Ostrowska 11’ – 60m – 10,46s
Klaudia Szymczak 11’ – 60m – 10,73s PB
Julia Sadowska 08’ – 60m – 10,29s PB
Zofia Okoniewska 12’ – 60m – 10,76s PB
Zuzanna Kowalska 08’ – 60m – 9,75s PB
Hanna Ignasiak 10’ – 60m – 10,56s PB
Kinga Sadowska 12’ – 60m – 11,73s PB
Zofia Wintrowicz 03’ – 300m – 49,04s
Agata Muzolf 07’ – 300m – 50,54s PB
Aleksandra Kowalik 03’ – 300m – 52,59s PB
Julia Szcześniak 06’ – 300m – 45,29s PB
Olga Mańkowska 09’ – 54,12s PB
Zofia Gajewska 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 8,30m PB
Joanna Jankowska 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 7,40m PB
Michalina Okoniewska 08’ – skok w dal strefa – 4,16m
Natalia Szymczak 10’ – skok w dal strefa – 3,68m
Oraz sztafety 4x100m w składzie:
Zuzanna Pensko 07’, Weronika Kunicka 07’, Oliwia Moszkowicz 07’, Julia Szcześniak 06’ – 52,94s
Natalia Szymczak 10’, Michalina Okoniewska 08’, Olga Mańkowska 09’, Zuzanna Sikorska 08’ – 56,91s
Zofia Okoniewska 12’, Maja Ostrowska 11’, Klaudia Szymczak 11’, Julia Sadowska 08’ – 1:06,33s
LUKS Start Nakło