Bibliotekarz poleca książkę Reyes Monforte „Okrutna miłość”

Miłość to głębokie, wzniosłe uczucie wiążące dwoje ludzi, jakże odmienne barwy przywdziała ona w książce Reyes Monforte „Okrutna miłość”. To prawdziwa historia o poświęceniu i odwadze.

Po czterech latach małżeństwa życie głównej bohaterki zmieniło się w piekło. Po latach upokorzeń, oszustw i przemocy María postanawia zrobić wszystko, by chronić swoją córkę. Miłość do dziecka nie zna granic, dlatego María zrobi wszystko by Victoria była szczęśliwa, tu jednak zaczyna się prawdziwy dramat bo prawo zamiast bronić, zaczyna im zagrażać.

Reyes Monforte to hiszpańska pisarka i dziennikarka. Autorka koncentruje się na dramatycznych historiach współczesnych kobiet, które borykają się z problemami wynikającymi ze zderzenia różnych kultur.

„Okrutna miłość to książka oparta na faktach, która zaskakuje, przeraża i jest wstrząsająca. Niesamowita historia, w której rzeczywistość przerasta wyobraźnię. Aż trudno uwierzyć, że to dzieje się naprawdę. Polecam ją, gdyż jest to lektura piękna i jednocześnie straszna, warto się nad nią pochylić.

Autor: Stefania Bielecka PiMBP w Nakle nad Notecią