Bydgoszcz: Koncert zespołu „Pilersi” w Fundacji Światłownia (zdjęcia, wideo)

730

Dnia wczorajszego 14 maja 2021 r. o godz. 18.00 w siedzibie Fundacji Światłownia w Bydgoszczy na ul. Św. Trójcy 15 odbył się koncert zespołu „Pilersi”.

Pilersi” to powstała 2016 roku grupa pasjonatów grająca muzykę o tematyce żeglarskiej, folkowej a nawet biesiadnej, Liderem zespołu jest Marcin Białczyk – mieszkaniec Nakła nad Notecią, tekściarz i kompozytor. W skład zespołu wchodzi pięć osób, wspomniany Marcin, (gitara vocal i harmonijka ustna) Klaudia Romańska (vocal) Edward Piskuła (gitara basowa vocal) Mirosław Cichy (instrumenty perkusyjne) oraz Włodzimierz Piskorz (akordeon).

materiał: Dariusz Górzyński

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).