Czołowe zderzenie samochodów na ul. Sienkiewicza w Szubinie. Kierowca i pasażer osobówki w szpitalu. Sprawca pod wpływem alkoholu

Dzisiaj, 20 lutego 2020 roku około godz. 11:30 na ul. Sienkiewicza w Szubinie doszło do zderzenia czołowego dwóch pojazdów samochodowych. Kierujący samochodem osobowym marki renault  megan wyjeżdżają z drogi podporządkowanej wjechał na przeciwny pas drogi gdzie zderzył się czołowo z samochodem marki ford transit. Poszkodowany został kierowca i pasażer samochodu renault. Zostali oni przetransportowani do szpitala w Bydgoszczy. Z pierwszych ustaleń wynika, że zarówno kierowca jak i pasażer byli nietrzeźwi. Kierowca forda był trzeźwy i nic mu się nie stało. W działaniach ratowniczych uczestniczyły dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Szubinie, ZRM z Żnina i Nakła nad Notecią oraz policjanci.

tekst: Zbigniew Kubisz

zdjęcia: Maciej Rejment

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).