„Drzwi otwarte w IPN” – Poznań, 12 listopada 2019

12 listopada 2019 r. gościem „Drzwi otwartych w IPN” będzie Piotr Bojarski, znany reportażysta, autor powieści kryminalnych i historycznych.

Piotr Bojarski opowie o swojej pracy w Poznańskim Archiwum Historii Mówionej. Ponadto przybliży uczestnikom spotkania warsztat pracy pisarskiej, uchyli rąbka tajemnicy o nowo powstającej książce, która jest biografią Arkadego Fiedlera, pisaną między innymi w oparciu o źródła archiwalne znajdujące się w poznańskim oddziale IPN. Zaprezentuje również książkę pt. „Cwaniaki”, której akcja toczy się w latach 1918-1919 r. w Poznaniu i opowiada o trzech młodych idealistach, walczących o wolną i niepodległą Polskę.

Spotkania „Drzwi otwarte w IPN” organizowane przez Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN w Poznaniu odbywają się cyklicznie.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc zgłoszenia przyjmowane będą wyłącznie drogą mejlową przez Annę Chmielewską-Metkę: anna.chmielewska-metka@ipn.gov.pl.

Wydarzenie będzie rejestrowane fotograficznie i/lub filmowo, prosimy o zapoznanie się z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych w związku z uczestnictwem w wydarzeniu organizowanym przez Instytut Pamięci Narodowej – Komisję Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu Oddział w Poznaniu w załączniku poniżej.

Pliki do pobrania

 dr Marta Sankiewicz – Asystent prasowy Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Poznaniu