Dziewczyny MLUKS Orlik Kcynia wygrywają Turniej Krajny w Paterku

Dzisiaj, 12 czerwca 2022 roku w sali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Paterku odbył się Turniej Krajny w Piłce Ręcznej Kobiet. W turnieju wystąpiły trzy drużyny: DSS Toruń, MLUKS Orlik Kcynia i MKS Krajna Nakło. Grano systemem „każdy z każdym”. W pierwszym meczu gospodynie MKS Krajna Nakło zagrały z najmłodszym zespołem MLUKS Orlik Kcynia i przegrały mecz 11:19. W drugim meczu piłkarki ręczne z Kcyni pokonały DSS Toruń 26:20. W ostatnim meczu turnieju nakielanki musiały uznać wyższość zespołu z Torunia. Kolejne mecze piłkarki ręczne z Nakła nad Notecią rozegrają dopiero we wrześniu. Poniżej wyniki i klasyfikacja końcowa turnieju.

MKS Krajna Nakło – MLUKS Orlik Kcynia 11:19

MLUKS Orlik Kcynia – DSS Toruń  26:20

DSS Toruń – MKS Krajna Nakło  21:9

klasyfikacja końcowa

1 m. MLUKS Orlik Kcynia

2 m. DSS Toruń

3 m. MKS Krajna Nakło

Piłkarki ręczne z Nakła nad Notecią dziękują Nakielskiemu Sportowi Sp. z o.o., Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Paterku za pomoc oraz sponsorom.

tekst i zdjęcia: Dariusz Wojciechowski

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).